neděle 17. listopadu 2013

Malfoy family - Malfoyovi

Rodina Malfoyových


Vznešená kouzelnická rodina Malfoyových pochází ze starého čistokrevného rodu a je pokrevně spojena s dalšími významnými kouzelnickými rodinami - Black, Rosier, Lestrange a Greengrass. Přestože se v jejich rodové linii nachází několik spojení kouzelníků s mudly (například sestra Bellatrix a Narcissy Andromeda, která si vzala mudlu Teda Tonkse), Malfoyovi tyto svazky odsuzují a vyjadřují své silné pohrdání mudly.
Historie rodiny Malfoyových se začala psát v 17. století, když Armand Malfoy přijel do Británie a začal budovat panství (Malfoy Manor) na pozemcích ve Wiltshire, které získal od krále Viléma I.. Rodina brzy získala pověst mocného rodu a postupně začala pronikat do mudlovského světa, což jí přineslo další nemovité i movité statky. Během poměrně krátké doby se tak Malfoyovi stali jednou z nejbohatších kouzelnických rodin v historii Británie. I přes úspěšné utajení své kontakty mezi mudly postupně odřízli a poté popíraly, že k nim vůbec kdy došlo. Po uplynutí dostatečně dlouhé doby začali Malfoyovi usilovat o vliv na nově vytvořeném Ministerstvu kouzel, samozřejmě s využitím svého bohatství. Ačkoliv není známo že by někdo z rodiny usiloval o post Ministra kouzel, mnoho z jejích členů financovalo volby svého preferovaného kandidáta a dokonce šli tak daleko, že nechávali za peníze proklít kandidáty opozice.
Většina členů rodiny chodila do školy Čar a kouzel v Bradavicích a byli tradičně přiděleni do Zmijozelské koleje. Lucius Malfoy, syn Abraxase Malfoye byl na konci 20. století jedním z posledních několika kouzelníků čistokrevného původu. Připojil se ke Smrtijedům, stoupencům Lorda Voldemorta v První kouzelnické válce a vzal si za ženu Narcissu ze vznešeného rodu Blacků. Stal se tak také příbuzným Siriuse Blacka a Bellatrix Blackové (vdané Lestrangeové). Spolu s Narcissou měli jediného syna - Draca, který se později stal nepřítelem Harryho Pottera.
Rodina Malfoy byla po pádu Lorda Voldemorta jedna z prvních, která činila pokání a snažila se očistit před kouzelnickou veřejností ze spolupráce se Smrtijedy. Stalo se tak v roce 1981 a Malfoyovi naprosto bez kouska cti tvrdili, že byli očarovaní a nejednali podle své vůle. Po návratu Voldemorta v roce 1996, kdy začal opět budovat svoji armádu se Lucius bezpáteřně vrátil do služeb Pána Zla, doufaje, že mu zajistí ochranu pro něj a jeho rodinu. Voldemort projevoval nespokojenost s jeho věrností a jako zkoušku Luciuse pověřil získáním věštby, která se týkala jeho a Harryho Pottera. Následující události na Ministerstvu kouzel, kdy došlo k bitvě Voldemorta a jeho Smrtijedů s bradavickými studenty a Brumbálem vedly k tomu, že byl Lucius spolu s dalšími uvězněn v Azkabanu. Jako trest za Luciusovo selhání potom dal Voldemort Dracovi za úkol dostat Smrtijedy do Bradavic a zavraždit Brumbála. Narcissa požádala o pomoc bradavického učitele Snapea a ten jí dal neporušitelný slib. Po smrti Brumbála, kterého nakonec opravdu zabil Snape došlo k hromadnému útěku zajatých Smrtijedů z Azkabanu a poté ke zvratu na Ministerstvu kouzel. Voldemort, který byl silně nespokojený s Malfoyovými začal k jejich nelibosti používat jejich panství jako základnu, ze které plánoval válku a pořádal zde schůze Smrtijedů. Před konečnou porážkou Lorda Voldemorta přešli Malfoyovi na správnou stranu. Narcissa ze strachu o svého syna lhala Voldemortovi a svým způsobem pomohla Harrymu, když si Voldemort myslel, že je mrtvý. Při bitvě o Bradavice Lucius ani Narcissa nebojovali a po konečném pádu Pána Zla nebyli za svou temnou minulost vězněni v Azkabanu. 
Draco Malfoy uzavřel příměří s Harry Potterem, i když si mezi sebou stále drželi odstup. Někdy kolem roku 2000 se Draco oženil - vzal si Astorii Greengrass a založil rodinu. Narodil se jim syn Scorpio, který následně chodil v Bradavicích do stejného ročníku s Harryho synem Albusem.


Download - celá domácnost: 

http://ulozto.cz/xH1o4TjS/malfoy-family-sims3pack

Lucius Malfoy


Download: http://ulozto.cz/x6QHTYW4/lucius-malfoy-sims3packNarcissa MalfoyBellatrix Lestrange

Šílená, zlomyslná sestra Narcissy, za svobodna Blacková si vzala kouzelníka Rodolphuse Lestrange. Byla věrnou Smrtijedkou a měla na svědomí mnoho vražd a mučení kouzelníků kletbou Cruciatus- například manžele Longbottomovi. 
Sloužila přímo fanaticky Pánovi Zla a narozdíl od své sestry a jejího manžela Luciuse se natajila tím, že je pyšná na svou službu Voldemortovi. Milovala souboje a byla silnou čarodějkou praktikující černou magii. Psychicky narušená a krvelačná Bellatrix se vyžívala v bolesti a přímo nenáviděla mudly. V soubojích často používala kletbu Avada Kedavra, než aby se obtěžovala používáním jiných kouzel. Během souboje s členy Fénixova řádu na Ministerstvu kouzel zabila svého bratrance a kmotra Harryho Pottera - Siriuse. Při závěrečné bitvě o Bradavice ji v souboji přemohla a zabila Molly Weasleyová.


Download: http://ulozto.cz/xaEm2ETk/bellatrix-lestrange-sims3pack
Brzy se můžete těšit na další postavy ze světa Harryho Pottera :)


Potřebné dodatky:

zdroje článku: wikiapottermore

by Aronoele 2013

2 komentáře: