Aronoele / O mně

- Kdo je Aronoele?

  
Moje jméno je Kamila Švarcová, od roku 2000 jsem fanouškem the Sims. Můj nick je Aronoele (zkuste to přečíst pozpátku ;)), který používám už 10 let. Aronoele je vlastně takové moje druhé já, plné kreativních nápadů, které rádo uniká do světa fantazie...
 Hraju, stavím, vytvářím různé projekty. Ráda vám poradím s čímkoliv ve hře. Na mých stránkách si můžete prohlédnout moje fotografie ze hry, získat odkazy na stažení mých staveb, Simíků a objektů do hry a také se dozvědět něco nového.


- Možnosti ...


Pokud nechcete stavět, nebo vám to prostě nejde, ráda postavím dům na přání - podle obrázku, fotky...- Moje stránky:


Kromě těchto oficiálních stránek mám také svoje starší stránky: http://aronoelesims3blog.webnode.cz/ na kterých můžete najít některé moje starší projekty včetně odkazů na stažení. Uvítám jakékoliv nápady na projekty, artworky, domy... 


Doufám, že se vám moje stránky líbí. Nechávám se často unést svojí momentální náladou a fantazií. Mezi moje oblíbené patří domy na pláži, miluji přímořský a námořnický styl. Strašně mě taky láká Provence a Francie vůbec,nejraději proto stavím takové venkovské a maloměstské stavby. Moderně se nebráním, občas mám chuť postavit něco minimalistického a moderního... Snažím se také tvořit nové komunitní pozemky ke zkrášlení a obohacení jakéhokoliv města v TS3.

Myslím, že se ještě máte na co těšit... Věřím, že přestože se blíží the Sims 4, nadále bude co vytvářet pro hru the Sims 3 a spousta příznivců zůstane věrných ;)2 komentáře:

  1. Chci se na jednu věc zeptat... Když děláš ty domy na přání... je možné že bys udělala i rodinu? Mám ráda, teda, miluju jeden seriál a já nezvládám zrovna moc udělat odlišné simíky:/ Tak jestli nevytváříš i ty rodinky:)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Když to pro mě bude zajímavý projekt, určitě bych domácnost zvládla udělat ;)

      Vymazat