Harry Potter project

My big Harry Potter project
Můj velký Harry Potter projekt 

Welcome fans of Harry Potter and the Sims 3 !!!
Vítám všechny fanoušky Harryho Pottera a the Sims 3 !!!

Obsah:
1. Weasleyovi - Doupě
Weasley family - Burrow10. Cho Changová - Cho Chang


***

Moc mě těší, že dostávám tolik kladných ohlasů, poradíte které další postavy z Harryho Pottera bych měla vytvořit? 

Budu ráda za komentáře a Vaše nápady...

***

I´m pleased that you visit my blog and like my works...
Which character from HP should I make ? Help me... :)

If you like my project, leave a comment. Thanks...

by Aronoele
2014


16 komentářů:

 1. Úžasný :)) Miluju Harryho Pottera a jsem ráda že jsi dala detailní práci např. s pokojem pro Rona :)) Je nějaké omezení dodatků pro stažení? Strašně ráda bych měla obě rodiny :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj, díky za pochvalu - potřebné dodatky najdeš na této stránce: http://aronoelethesims.blogspot.cz/2013/11/weasleyovi-v-ts3.html, uvedla jsem všechny dodatky co mám, možná by stačilo mít Roční období a Obludárium. :) určitě sleduj dál můj blog, trochu ho upravuju aby byl přehlednější a už brzy budou ke stažení všechny oblíbené postavy z Harryho Pottera

   Vymazat
 2. Když jsem tenhle blog našla, myslela jsem, že spadnu ze židle... Najít tak dobře udělaný dům Wealeyovích - Doupě! Úžasná práce! Řekla jsem si, že to musím mít!:) A jsem ráda, že pokračuješ i ve zbytku!:) Zbožňuju tvůj blog a obdivuju tvou práci a hlavě TEBE!:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky za chválu. Jsem milovník Harryho Pottera a těší mě, když mojí práci fanoušci ocení... doufám, že se Ti budou líbit i další příspěvky ;)

   Vymazat
  2. Pořád vyčkávám další a další příspěvky:) Kdybych uměla něco takového jako ty... to by bylo prostě skvělé:)

   Vymazat
  3. každý začíná od nuly, nejdůležitější je inspirace :) když tě něco napadne nebo něco někde uvidíš, vyfoť si to nebo napiš a pak se snaž udělat ve hře to samé - nebo ještě lepší... mě často pomáhají fotky podle kterých tvořím simíky, nebo stavím ale někdy se nechám unášet jen svou fantazií ;)

   Vymazat
 3. Páni :O vypadá to úžasně, taky bych chtěla mít ten čas na takové tvoření :) je to úžasný!! Dala by se někde stáhnout Hermiona??

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj, přímo tady u mě na blogu mám všechno co vidíš ke stažení. Stačí kliknout na nadpis nad fotkou Hermiony, je ke stažení i samostatně, ne jen s Ronem :) download odkaz je na Mediafire, kam ukládám soubory... :) díky za návštěvu a komentář

   Vymazat
 4. Je to super! HP miluju a the sims 3 mám taky ráda :) ale nemám datadisky, tak by mi to nešlo..:(

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ahoj, když nemáš žádné datadisky, tak si můžeš simíky stáhnout, jen se ti nahradí oblečení a doplňky a simíci nebudou čarodějové, jak to dovoluje dodatek Obludárium. Jinak ostatní součásti, neoficiální obsah se ti stáhne a fungovat bude... U domů je to horší, nahradilo by se ti ve hře hodně objektů jiným obsahe. Každopádně děkuju za návštěvu a koment :)

   Vymazat
 5. Odpovědi
  1. Thanks, my love to the Sims 3 and Harry Potter is really huge :D

   Vymazat
 6. Miluju HP úplně super

  OdpovědětVymazat
 7. Mohla bys udělat Remuse a Tonksovou a taky tzv.next generation

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky za návrhy - já už měla ve své hře celé generace rodin z HP ale jen pro svou vlastní zábavu a hraní. Až dám do kupy hru a vyčistím si ji od zbytečných downloadů, určitě se zas do něčeho pustím ;)

   Vymazat
 8. No jestli bys nemohla udělat brumbala ja sem s kamoskama to jednou delala a vysel z toho albus hittler s modrym knirkem..:-D

  OdpovědětVymazat